×

Error

[sigplus] Critical error: Image gallery folder MebleMetalowe/MebleWarsztatowe/SzafkiNarzedziowe

/szw108 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder MebleMetalowe/MebleWarsztatowe/SzafkiNarzedziowe

/szw108 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Szafka narzedziowa szw108

Szafka narzędziowe szeroka wykonana z blachy stalowej. Drzwi ze schowanymi zawiasami zamykane zamkiem cylindrycznym. {gallery}MebleMetalowe/MebleWarsztatowe/SzafkiNarzedziowe

/szw108{/gallery} Osiem szuflad i dwie półki wysuwane na prowadnicach rolkowych. Wieniec górny - pulpit ograniczony z trzech stron.

 

Wymiary[mm]: wys.    szer.   gł.        Waga[kg]
  1090 1000 435 79

 

Wybrane produkty

 • Demo

  Szafy warsztatowe

  Szafy warsztatowe zaprojektowano tak by każdy mógł je dopasować do swojego warsztatu czy konkretnego stanowiska. Spełniają wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i ergonomii. Ułatwiają zorganizowanie stanowisk pracy by w łatwy sposób można było znaleźć najważniejsze narzędzia i elementy.

  Więcej >
 • Szafa kartotekowa.

  Szafy kartotekowe

  Wszystkie dostępne w naszej ofercie szafki kartotekowe wykonane są z blachy stalowej, natomiast ich wieniec dolny wytworzono z blachy ocynkowanej. Szuflady zainstalowane są na umożliwiających ich łatwe wysuwanie teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie. Posiadają również zabezpieczenie przed wypadaniem.

  Więcej >
 • Szafy biurowe

  Szafy biurowe

  Oferuje Państwu szeroki wybór szaf biurowych z blachy stalowej i blachy ocynkowanej, dopasowanych zarówno do estetyki, jak i funkcjonalności danego lokalu czy pomieszczenia. Gwarantujemy szybką oraz rzetelną realizację zamówień. Poszczególne elementy oferty posiadają certyfikaty zgodności z normami i zarządzeniami w sprawie rejestrowania przechowywania i ochrony materiałów niejawnych.

  Więcej >

Szafy sportowe wygoda, bezpieczeństwo

Sportowe szafy ESTABLE to połączenie estetycznego designu, solidnego wykonania oraz bezpieczeństwa użycia. Nasze szafy trafiły do licznych fitness-clubów, hal sportowych czy szatni przy stadionach oraz basenach, gdzie spotkały się z pozytywnym obiorem zarówno właścicieli, jak i użytkowników.

Więcej >