Meble biurowe

Oferowane przez nas meble biurowe charakteryzują się solidnością wykonania i trwałą konstrukcją, pozwalają na dowolną aranżacją przestrzeni biurowej. Nasze meble wykonane są ze stali nierdzewnej. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne oraz szeroka gama komponentów pozwalają na zaprojektowanie:

 • wygodnego i gustownego biura szafa,
 • biura dla zespołu ściśle współpracującego ze sobą,
 • stanowiska pracy indywidualnej,
 • miejsca spotkań z partnerami handlowymi,
 • sali konferencyjnej.

Ergonomiczne biurka w połączeniu z mobilnymi kontenerami tworzą otwartą powierzchnię do pracy. Panele dzielące tłumią hałas zwiększając komfort pracy w biurze, a szafy i regały pozwalają utrzymać porządek w dokumentach. Dodatkowo biurka mają możliwość prowadzenia okablowania pionowego w szynie oraz poziomego w specjalnych uchwytach.
Cechy jakimi charakteryzują się nasze meble są:

 • niezawodność,
 • wygoda użytkowania,
 • dostosowanie stanowisk biurowych do indywidualnych potrzeb,
 • możliwość dokupywania pojedynczych elementów,
 • bogate wzornictwo.

 

Metalowe Meble Biurowe

Jeśli chcesz w nowoczesny i funkcjonalny sposób wyposażyć biuro powinieneś rozważyć wykorzystanie metalowych mebli biurowych. Wysoka jakość, trwałość, bogate wzornictwoto cechy przemawiające za tymi produktami.

Ze względu na łatwą obsługę i uniwersalną konstrukcję możliwe jest urządzanie biur, stanowisk pracy w zależności o indywidualnych potrzeb.Metalowe meble biurowe proponowane przez nas to m.in. :

Meble metalowe wykonane są z blachy stalowej, zabezpieczone przed korozją, pokryte farbę proszkową w jednym z kilkunastu kolorów z palety RAL.

Meble biurowe | Dystrybutor Malow

Aranżacja przestrzeni biurowej jest kluczowa dla efektywnej pracy z zachowaniem podstawowych zasad ergonomii. Z tego powodu oferowane przez nas meble biurowe są dostosowane do każdego wnętrza i mają możliwość indywidualnego dopasowania. Oferujemy meble drewniane lub metalowe.

Bogata oferta oraz modułowość pozwalają na dowolną aranżację wnętrz i ergonomiczne dostosowanie ułożenia mebli do potrzeb np. pracy w formie open space lub wyposażenia biura konferencyjnego. Oferowane przez nas meble są niezawodne i trwałe.

Inwestycja w wyposażenie biura pozwala zapewnić komfortowe warunki pracy i umożliwia osiągnięcie większej wydajności, dlatego w naszych produktach stawiamy na ergonomiczność i funkcjonalność. Oferujemy możliwość kupowania pojedynczych elementów oraz całych kompletów. Służymy pomocą w wyborze odpowiednich mebli biurowych, które spełnią wszystkie wymagania i pomogą utrzymać porządek oraz usprawnią codzienne prace biurowe. 

Wybrane produkty

 • Demo

  Szafy warsztatowe

  Szafy warsztatowe zaprojektowano tak by każdy mógł je dopasować do swojego warsztatu czy konkretnego stanowiska. Spełniają wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i ergonomii. Ułatwiają zorganizowanie stanowisk pracy by w łatwy sposób można było znaleźć najważniejsze narzędzia i elementy.

  Więcej >
 • Szafa kartotekowa.

  Szafy kartotekowe

  Wszystkie dostępne w naszej ofercie szafki kartotekowe wykonane są z blachy stalowej, natomiast ich wieniec dolny wytworzono z blachy ocynkowanej. Szuflady zainstalowane są na umożliwiających ich łatwe wysuwanie teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie. Posiadają również zabezpieczenie przed wypadaniem.

  Więcej >
 • Szafy biurowe

  Szafy biurowe

  Oferuje Państwu szeroki wybór szaf biurowych z blachy stalowej i blachy ocynkowanej, dopasowanych zarówno do estetyki, jak i funkcjonalności danego lokalu czy pomieszczenia. Gwarantujemy szybką oraz rzetelną realizację zamówień. Poszczególne elementy oferty posiadają certyfikaty zgodności z normami i zarządzeniami w sprawie rejestrowania przechowywania i ochrony materiałów niejawnych.

  Więcej >

Szafy sportowe wygoda, bezpieczeństwo

Sportowe szafy ESTABLE to połączenie estetycznego designu, solidnego wykonania oraz bezpieczeństwa użycia. Nasze szafy trafiły do licznych fitness-clubów, hal sportowych czy szatni przy stadionach oraz basenach, gdzie spotkały się z pozytywnym obiorem zarówno właścicieli, jak i użytkowników.

Więcej >