Szafy warsztatowe zaprojektowano tak by każdy mógł je dopasować do swojego warsztatu czy konkretnego stanowiska. Spełniają wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i ergonomii. Ułatwiają zorganizowanie stanowisk pracy by w łatwy sposób można było znaleźć najważniejsze narzędzia i elementy. Pomocne w organizacji są różnego rodzaju półki, szuflady czy pojemniki, w które są wyposażone.

Szafa-warsztatowa-swm402  Szafa-warsztatowa-swm402 Szafa-warsztatowa-sbm203w  Szafa-warsztatowa-sbm203w Szafa-warsztatowa-swm204  Szafa-warsztatowa-swm204

Szafa-warsztatowa-swm205 Szafa-warsztatowa-swm205  

 

Szafy warsztatowe wykonane są ze stali

Stal, z której wykonane są meble zabezpieczona jest przed korozją. Szafy malowane są proszkowo farbą, której kolor można dobrać spośród pełnej palety RAL. Na życzenie szafy można pokryć powłokami zabezpieczającymi na przykład przed działaniem kwasów, dzięki temu szafy warsztatowe sprawdzą się również w trudniejszych warunkach panujących na halach produkcyjnych.

Szafy przystosowane są do przechowywania również cięższych rzeczy, dzięki czemu znajdą zastosowanie również przy przechowywaniu części czy narzędzi na halach produkcyjnych czy w warsztatach. Oprócz tego szafy warsztatowe mogą być stosowane także w biurach czy na magazynach i w wypożyczalniach narzędzi. Zostały one zaprojektowane w kilku wersjach po to by łatwiej było dobrać odpowiednią szafę do wymagań klienta.

W ofercie można znaleźć szafy mające zamontowane pojemniki na drobne elementy, na tylnej ściance szafy mieści się 72 pojemniki, a na drzwiach znajdują się listwy do zamocowania 80 pojemników, dostępna jest również szafa przystosowana do powieszenia takich pojemników w zależności od wymagań i potrzeb klienta.

Różne konfiguracje szaf warsztatowych 

Oprócz tego klient ma do wyboru warsztatowe szafy posiadające półki, które można przestawiać co 25 milimetrów, dzięki czemu bez najmniejszego problemu można ją dopasować do przechowywanych rzeczy, niezależnie czy są to części do maszyn, narzędzia czy też dokumenty przechowywane w biurze. Dostępna jest również szafa z zamontowanymi czterema półkami, która przeznaczona jest do samodzielnego montażu opracowanego w taki sposób by był szybki i łatwy, nie wymagał stosowania specjalistycznych narzędzi.

 

Wszystkie meble warsztatowe wykonane są z blachy stalowej, zabezpieczone przed korozją, pokryte farbą proszkową. Dostępne są w jednym z kilkunastu kolorów palety RAL.

Wybrane produkty

 • Demo

  Szafy warsztatowe

  Szafy warsztatowe zaprojektowano tak by każdy mógł je dopasować do swojego warsztatu czy konkretnego stanowiska. Spełniają wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i ergonomii. Ułatwiają zorganizowanie stanowisk pracy by w łatwy sposób można było znaleźć najważniejsze narzędzia i elementy.

  Więcej >
 • Szafa kartotekowa.

  Szafy kartotekowe

  Wszystkie dostępne w naszej ofercie szafki kartotekowe wykonane są z blachy stalowej, natomiast ich wieniec dolny wytworzono z blachy ocynkowanej. Szuflady zainstalowane są na umożliwiających ich łatwe wysuwanie teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie. Posiadają również zabezpieczenie przed wypadaniem.

  Więcej >
 • Szafy biurowe

  Szafy biurowe

  Oferuje Państwu szeroki wybór szaf biurowych z blachy stalowej i blachy ocynkowanej, dopasowanych zarówno do estetyki, jak i funkcjonalności danego lokalu czy pomieszczenia. Gwarantujemy szybką oraz rzetelną realizację zamówień. Poszczególne elementy oferty posiadają certyfikaty zgodności z normami i zarządzeniami w sprawie rejestrowania przechowywania i ochrony materiałów niejawnych.

  Więcej >

Szafy sportowe wygoda, bezpieczeństwo

Sportowe szafy ESTABLE to połączenie estetycznego designu, solidnego wykonania oraz bezpieczeństwa użycia. Nasze szafy trafiły do licznych fitness-clubów, hal sportowych czy szatni przy stadionach oraz basenach, gdzie spotkały się z pozytywnym obiorem zarówno właścicieli, jak i użytkowników.

Więcej >