Biurko metalowe

Metal to niezawodny materiał gwarantujący trwałość i wysoką estetykę. Stelaże biurek metalowych wykonane są ze stalowych profili, boki z blachy a blaty z płyty melaminowej. Szuflady zainstalowane są na prowadnicach kulkowych z centralnym ryglowaniem. Nasze biurka metalowe wyróżniają się świetną jakością wykonania oraz dużą wytrzymałością, meble ze stali nierdzewnej.

Proponujemy duży wybór biurek o atrakcyjnych wzorach charakteryzujących się prostotą i funkcjonalnością. Szeroki wachlarzu wymiarów pozwoli dopasować biurko do potrzeb.

 

Dystrybutor Malow

Naszym dystrybutorem mebli metalowych jest dystrybutor Malow, który jest liderem na rynku jeśli chodzi o jakość wykonania. Firma Malow dostarcza nam nie tylko meble biurowe ale również:

 

Wybrane produkty

 • Demo

  Szafy warsztatowe

  Szafy warsztatowe zaprojektowano tak by każdy mógł je dopasować do swojego warsztatu czy konkretnego stanowiska. Spełniają wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i ergonomii. Ułatwiają zorganizowanie stanowisk pracy by w łatwy sposób można było znaleźć najważniejsze narzędzia i elementy.

  Więcej >
 • Szafa kartotekowa.

  Szafy kartotekowe

  Wszystkie dostępne w naszej ofercie szafki kartotekowe wykonane są z blachy stalowej, natomiast ich wieniec dolny wytworzono z blachy ocynkowanej. Szuflady zainstalowane są na umożliwiających ich łatwe wysuwanie teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie. Posiadają również zabezpieczenie przed wypadaniem.

  Więcej >
 • Szafy biurowe

  Szafy biurowe

  Oferuje Państwu szeroki wybór szaf biurowych z blachy stalowej i blachy ocynkowanej, dopasowanych zarówno do estetyki, jak i funkcjonalności danego lokalu czy pomieszczenia. Gwarantujemy szybką oraz rzetelną realizację zamówień. Poszczególne elementy oferty posiadają certyfikaty zgodności z normami i zarządzeniami w sprawie rejestrowania przechowywania i ochrony materiałów niejawnych.

  Więcej >

Szafy sportowe wygoda, bezpieczeństwo

Sportowe szafy ESTABLE to połączenie estetycznego designu, solidnego wykonania oraz bezpieczeństwa użycia. Nasze szafy trafiły do licznych fitness-clubów, hal sportowych czy szatni przy stadionach oraz basenach, gdzie spotkały się z pozytywnym obiorem zarówno właścicieli, jak i użytkowników.

Więcej >