Meble ze stali nierdzewnej

Meble ze stali nierdzewnej znajdują szerokie zastosowanie, są doceniane w lokalach gastronomicznych, w kuchniach hotelowych, w instytucjach medycznych, w obiektach sportowych i w wielu innych miejscach. Jakie są największe zalety mebli wykonanych z opisywanego materiału, wymienić tutaj możemy takie kwestie, jak:  

 • Odpornośc na działanie korozji – stal nierdzewna jest odporna na działanie wszystkich typów korozji, dzięki temu meble wykonane z omawianego materiału sprawdzają się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, na przykład w basenowych szatniach bądź z kuchniach restauracyjnych. 
 • Ogólna trwałość ‒ meble ze stali kwasoodpornej są odporne na uszkodzenia i znakomicie spełnią swoją funkcję przez długi czas. 
 • Bezproblemowe utrzymanie w czystości ‒ meble ze stali nierdzewnej są także bezproblemowe w utrzymaniu w czystości. 
 • Estetyka – kolejny plus to duża estetyka.

 

Szafy i szafki ze stali nierdzewnej ‒ szeroka oferta

 

W naszej ofercie dostępne są różnego typu meble wykonane ze stali nierdzewnej. Proponujemy szafy kartotekowe, szafki przybiurkowe, szafy na plany i mapy, szafy ubraniowe bhp oraz skrytkowe, regały magazynowe, szafy do stołówek i wiele innych. 

Zapraszamy do współpracy, a w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu.

Wszystkie nasze meble metalowe wykonane są ze stali nierdzewnej, ta cecha gwarantuje długotrwałą wytrzymałość naszych produktów. Ważne jest aby meble, które znajdują się w miejscach wilgotnych  były zabezpieczone przed korozją i to właśnie nasze meble są idealne do takich miejsc. 

 

Meble_ze_stali_nierdzewnej

 

Nasze meble ze stali nierdzewnej to m.in. :

 

 

 

 

 

 

Wybrane produkty

 • Demo

  Szafy warsztatowe

  Szafy warsztatowe zaprojektowano tak by każdy mógł je dopasować do swojego warsztatu czy konkretnego stanowiska. Spełniają wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i ergonomii. Ułatwiają zorganizowanie stanowisk pracy by w łatwy sposób można było znaleźć najważniejsze narzędzia i elementy.

  Więcej >
 • Szafa kartotekowa.

  Szafy kartotekowe

  Wszystkie dostępne w naszej ofercie szafki kartotekowe wykonane są z blachy stalowej, natomiast ich wieniec dolny wytworzono z blachy ocynkowanej. Szuflady zainstalowane są na umożliwiających ich łatwe wysuwanie teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie. Posiadają również zabezpieczenie przed wypadaniem.

  Więcej >
 • Szafy biurowe

  Szafy biurowe

  Oferuje Państwu szeroki wybór szaf biurowych z blachy stalowej i blachy ocynkowanej, dopasowanych zarówno do estetyki, jak i funkcjonalności danego lokalu czy pomieszczenia. Gwarantujemy szybką oraz rzetelną realizację zamówień. Poszczególne elementy oferty posiadają certyfikaty zgodności z normami i zarządzeniami w sprawie rejestrowania przechowywania i ochrony materiałów niejawnych.

  Więcej >

Szafy sportowe wygoda, bezpieczeństwo

Sportowe szafy ESTABLE to połączenie estetycznego designu, solidnego wykonania oraz bezpieczeństwa użycia. Nasze szafy trafiły do licznych fitness-clubów, hal sportowych czy szatni przy stadionach oraz basenach, gdzie spotkały się z pozytywnym obiorem zarówno właścicieli, jak i użytkowników.

Więcej >