Stoły warsztatowe - stoły ślusarskie - stoły montarzowe - stoły do narzędziowni

Stoły warsztatowe to nie tylko sposób na utrzymanie porządku na stanowisku pracy to także estetyka, solidność, trwałość jak również szansa na zwiększenie efektywności pracownika oraz podniesienie satysfakcji z pracy. Oferowane przez nas stoły warsztatowe wykonane są z blachy stalowej zabezpieczone przed korozją i pokryte farbą proszkową. Blaty stołów wykonane według potrzeby ze sklejki liściastej, ze sklejki liściastej pokrytej gumą olejoodporną lub ocynkowaną blachą. W zależności od modelu stoły warsztatowe wyposażone są w :

 • półki,
 • szuflady,
 • nadstawki,
 • ścianki narzędziowe,
 • szafki wiszące,
 • panel oświetleniowy.

Stoły warsztatowe wykonane są w dwóch wersjach. Pierwsza wersja przeznaczona jest do małych warsztatów lub odbiorców indywidualnych, druga do dużych warsztatów i narzędziowni.

Stół warsztatowy st 08 np do warsztatu samochodowego Stół warsztatowy st08 np do warsztatu samochodowego Stół warsztatowy st14 np do warsztatu ślusarskiego  Stół warsztatowy st14 np do warsztatu ślusarskiego Stół warsztatowy st20 stół monterskiStół warsztatowy st20 stół monterski  

Stół warsztatowy z blachy stalowej stw111 Stół warsztatowy z blachy stalowej stw111 Stół warsztatowy z blachy stalowej stw121  Stół warsztatowy z blachy stalowej stw121 Stół warsztatowy z blachy stalowej stw321 Stół warsztatowy z blachy stalowej stw321  

Stół warsztatowy z blachy stalowej stw322  Stół warsztatowy z blachy stalowej stw322 Stół warsztatowy z blachy stalowej stw323  Stół warsztatowy z blachy stalowej stw323 Stół warsztatowy z blachy stalowej stw324  Stół warsztatowy z blachy stalowej stw324

Stół warsztatowy z blachy stalowej stw311  Stół warsztatowy z blachy stalowej stw311 Stół warsztatowy z blachy stalowej stw122  Stół warsztatowy z blachy stalowej stw122 Stół warsztatowy z blachy stalowej stw112 Stół warsztatowy z blachy stalowej stw112  

Stół warsztatowy z blachy stalowej stw113  Stół warsztatowy z blachy stalowej stw113 Stół warsztatowy z blachy stalowej stw114  Stół warsztatowy z blachy stalowej stw114 Stół warsztatowy ze stalowych profili stw401  Stół warsztatowy ze stalowych profili stw401

Stół warsztatowy ze stalowych profili stw402  Stół warsztatowy ze stalowych profili stw402 Stół warsztatowy na kółkach stbg  Stół warsztatowy na kółkach stbg

Różnorodność rozwiązań pomaga dobrać stół do indywidualnych potrzeb i urządzić ergonomiczne stanowisko pracy w warsztacie samochodowym, warsztacie ślusarskim na hali produkcyjnej, magazynie. Możliwość łączenia stołów z szafkami warsztatowymi ściankami narzędziowymi pozwala również zorganizować stanowisko kontrolne oraz stanowisko monterskie.

Stoły warsztatowe na specjalne zamówienie

Jeśli nie znajdują państwo w naszej ofercie stoły odpowiadającego swoim potrzebą to prosimy o kontakt, istnieje możliwość przygotowania stołu na specjalne zamówienie.

Odpowiednio dobrane stoły warsztatowe pozwala utrzymać ład i porządek na stanowisku pracy. Uporządkowane stanowisko pracy jest łatwiej utrzymać w czystości. Czyste i porządne stanowisko pracy sprzyja wzrostowi satysfakcji pracownika z wykonanej pracy i samego siebie. W takiej sytuacji jakość wykonanej pracy rośnie.

Ograniczenie ryzyka wypadku, ograniczenie ryzyka pożaru, zwiększenie efektywności pracy poprzez skrócenie czasu poszukiwania narzędzie niezbędnych do wykonania pracy., zmniejszenie frustracji płynącej z niemożności znalezienia potrzebnego narzędzia lub przyrządu to kolejne zalety jakie wprowadzają stoły warsztatowe.

Oferowane przez nas stoły warsztatowe mogą być wykorzystane jako:

 • stoły do warsztatu samochodowego,
 • stoły do warsztatu ślusarskiego,
 • stoły do hali produkcyjnej,
 • stoły monterskie,
 • stoły na stanowisko kontrolne,
 • stoły do narzędziowni,
 • stoły montażowe.

Proponowane przez nas stoły cechuje duża trwałość i wytrzymałość, solidność wykonania jak duży wybór kolorów palety RAL, z którego mogą zostać wykonane. Dodatkowo do stoły może zostać zamontowane imadło, wiertarka czy panel oświetleniowy.

Stoły warsztatowe - czego można oczekiwać od stanowiska pracy.

Stanowisko pracy powinno umożliwiać skuteczne wykonywanie pracy, utrzymanie należytego porządku oraz sprzyjać bezpieczeństwu. Stół warsztatowy posiadający szuflady, półki czy ściankę narzędziową to sposób, aby przyporządkować każdemu narzędziu i przyrządowi swoje miejsce dzięki czemu stanowisko pracy można łatwiej utrzymać w czystości. Czyste i porządne stanowisko pracy sprzyja wzrostowi satysfakcji pracownika z wykonanej pracy i samego siebie dzięki czemu jakość wykonanej pracy rośnie.

Wybrane produkty

 • Demo

  Szafy warsztatowe

  Szafy warsztatowe zaprojektowano tak by każdy mógł je dopasować do swojego warsztatu czy konkretnego stanowiska. Spełniają wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i ergonomii. Ułatwiają zorganizowanie stanowisk pracy by w łatwy sposób można było znaleźć najważniejsze narzędzia i elementy.

  Więcej >
 • Szafa kartotekowa.

  Szafy kartotekowe

  Wszystkie dostępne w naszej ofercie szafki kartotekowe wykonane są z blachy stalowej, natomiast ich wieniec dolny wytworzono z blachy ocynkowanej. Szuflady zainstalowane są na umożliwiających ich łatwe wysuwanie teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie. Posiadają również zabezpieczenie przed wypadaniem.

  Więcej >
 • Szafy biurowe

  Szafy biurowe

  Oferuje Państwu szeroki wybór szaf biurowych z blachy stalowej i blachy ocynkowanej, dopasowanych zarówno do estetyki, jak i funkcjonalności danego lokalu czy pomieszczenia. Gwarantujemy szybką oraz rzetelną realizację zamówień. Poszczególne elementy oferty posiadają certyfikaty zgodności z normami i zarządzeniami w sprawie rejestrowania przechowywania i ochrony materiałów niejawnych.

  Więcej >

Szafy sportowe wygoda, bezpieczeństwo

Sportowe szafy ESTABLE to połączenie estetycznego designu, solidnego wykonania oraz bezpieczeństwa użycia. Nasze szafy trafiły do licznych fitness-clubów, hal sportowych czy szatni przy stadionach oraz basenach, gdzie spotkały się z pozytywnym obiorem zarówno właścicieli, jak i użytkowników.

Więcej >