Biurka lekarskie

Do gabinetów lekarskich, aptek i pomieszczeń medycznych innego rodzaju proponujemy szafy lekarskie. Wykonane są w dwóch wersjach jednodrzwiowe i dwudrzwiowe, istnieje również możliwość zamontowanie kółek, które zwiększają mobilność szafy.


Drzwi szafy wykonane są z hartowanego szkła, szklane półki dają się przestawiać co 25mm, a do zamykania szafy użyto zamku ryglującego drzwi w dwóch punktach.
Szafy lekarskie posiadają świadectwa i certyfikaty zgodności z przepisami BHP i bezpieczeństwa przeciwpożarowego wydane przez Centralny Ośrodek Techniki Medycznej.

Metalowe biurka lekarskie

W ofercie Meble Estable znajdują się profesjonalne szafy lekarskie, które sprawdzają się w prywatnych gabinetach lekarskich, centrach medycznych oraz placówkach świadczących usługi dentystyczne. Oferujemy biurka jednodrzwiowe lub dwudrzwiowego w różnych rozmiarach. W zależności od potrzeb biurko lekarskie jest wyposażone w 1, 2 lub 3 szuflady w neutralnych kolorach.

Biurka wyglądają estetycznie i wpisują się w sterylny, profesjonalny wygląd gabinetu lekarskiego. Nasze szafy lekarskie posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i są zgodne z wytycznymi BHP. Drzwi szafek zostały wykonane z hartowanego szkła, a system zamykania bazuje na ryglu, dzięki czemu dokumenty, akta pacjentów lub recepty pozostają w bezpiecznym miejscu na czas nieobecności lekarza. Ponadto półki są mobilne i można je przesuwać, dostosowując stanowisko pracy.

Korzystanie z biurek lekarskich jest wygodne, funkcjonalne i bezpieczne, a codzienne użytkowanie ułatwia możliwość zamontowania kółek. Obecność kółek sprawia, że biurko łatwo przesunąć np. na czas badania lub w razie potrzeby reorganizacji stanowiska pracy.

Wybrane produkty

 • Demo

  Szafy warsztatowe

  Szafy warsztatowe zaprojektowano tak by każdy mógł je dopasować do swojego warsztatu czy konkretnego stanowiska. Spełniają wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i ergonomii. Ułatwiają zorganizowanie stanowisk pracy by w łatwy sposób można było znaleźć najważniejsze narzędzia i elementy.

  Więcej >
 • Szafa kartotekowa.

  Szafy kartotekowe

  Wszystkie dostępne w naszej ofercie szafki kartotekowe wykonane są z blachy stalowej, natomiast ich wieniec dolny wytworzono z blachy ocynkowanej. Szuflady zainstalowane są na umożliwiających ich łatwe wysuwanie teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie. Posiadają również zabezpieczenie przed wypadaniem.

  Więcej >
 • Szafy biurowe

  Szafy biurowe

  Oferuje Państwu szeroki wybór szaf biurowych z blachy stalowej i blachy ocynkowanej, dopasowanych zarówno do estetyki, jak i funkcjonalności danego lokalu czy pomieszczenia. Gwarantujemy szybką oraz rzetelną realizację zamówień. Poszczególne elementy oferty posiadają certyfikaty zgodności z normami i zarządzeniami w sprawie rejestrowania przechowywania i ochrony materiałów niejawnych.

  Więcej >

Szafy sportowe wygoda, bezpieczeństwo

Sportowe szafy ESTABLE to połączenie estetycznego designu, solidnego wykonania oraz bezpieczeństwa użycia. Nasze szafy trafiły do licznych fitness-clubów, hal sportowych czy szatni przy stadionach oraz basenach, gdzie spotkały się z pozytywnym obiorem zarówno właścicieli, jak i użytkowników.

Więcej >