Szafy sportowe

Styl, wygoda, bezpieczeństwo

Sportowe szafy ESTABLE to połączenie estetycznego designu, solidnego wykonania oraz bezpieczeństwa użycia. Nasze szafy trafiły do licznych fitness-clubów, hal sportowych czy szatni przy stadionach oraz basenach, gdzie spotkały się z pozytywnym obiorem zarówno właścicieli, jak i użytkowników.

Nowoczesne meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów oraz dostępne w pełnej gamie kolorystycznej, dzięki czemu mogą ozdobić i ułatwić korzystanie z każdej szatni, sali sportowej, biura czy innego rodzaju pomieszczenia klubowego.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Szafa do przechowywania nart i sprzetu narciarskiego sum421 Szafa do przechowywania nart i sprzetu narciarskiego sum421   Szafa ubraniowa do obiektow sportowych do szatni i na przebieralnie sum410 Szafa ubraniowa do obiektow sportowych do szatni i na przebieralnie sum410   Szafa sportowa przeznaczona do pomieszczen trenerskich i obiektow sportowych sbm212Szafa sportowa przeznaczona do pomieszczen trenerskich i obiektow sportowych sbm212 

Poradnik kupującego

Przemyślany zakup to pewna satysfakcja

Prosimy o przemyślane zakupy – w trosce o ty, by zakup okazał się w stu procentach satysfakcjonujący. Oferujemy szafy przystosowane do wielu typów pomieszczeń, stworzone w celu przechowywania różnego rodzaju przedmiotów, a zatem warto poświęcić chwilę na zastanowienie się, który model najlepiej spełni nasze oczekiwania.

Umiejscowienie szafy

Przed złożeniem zamówienia warto określić, w jakim miejscu ustawimy nową szafę. Weźmy pod uwagę nie tylko wymiary jej podstawy, ale również upewnijmy się, że drzwiczki lub szuflady będą mogły otwierać się bez blokowania przejścia czy obijania się o inne meble.

Zawsze warto wybrać szafę współgrającą z estetyką pomieszczenia. Oferujemy duży wybór kolorów oraz rodzajów materiałów – szczegóły można znaleźć na podstronach poszczególnych szaf.

Sprawdźmy także, czy wniesienie szafy do pomieszczenia nie nastręczy problemów. Jeżeli okaże się, że takowe mogą wyniknąć, przed przyjęciem kuriera warto usunąć z drogi zawadzające przedmioty.

Funkcja szafy

Oferujemy szafy przeznaczone do przechowywania ubrań; szafy do sprzętu sportowego; szafy specjalistyczne – np. przeznaczone wyłącznie do przechowywania nart; szafy trenerskie na kosztowny sprzęt różnej wielkości, a także wiele innych.

Przed zakupem zastanówmy się, do czego szafa będzie nam potrzebna. Jeżeli kupimy – przykładowo - największą, nie zwracając uwagi na jej funkcję, może się okazać, że ze względu na podział na niewielkie półki do przechowywania drobnych przedmiotów nie będziemy mogli składować w niej większego sprzętu.

Szafy na zamówienie

ESTABLE oferuje wykonanie szaf na indywidualne zamówienie. Jeżeli mają Państwo własne precyzyjne wymagania dotyczące szaf sportowych, prosimy o kontakt. Jesteśmy w stanie dostosować rozmiar, kolor, rodzaj zastosowanego materiału, a także wnętrze i poszczególne elementy mebla do Państwa oczekiwań. Cena przy tego rodzaju zamówieniach jest ustalana indywidualnie przed zakupem.

Jak zamówić?

W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt z naszym biurem. Chętnie udzielimy wszelkich informacji dotyczących naszych produktów, odpowiemy na pytania związane z dostawą czy sposobami płatności, a także przyjmiemy zamówienie. Serdecznie zapraszamy.

 

ESTABLE – SZAFY TO NASZA SPECJALNOŚĆ

Wybrane produkty

 • Demo

  Szafy warsztatowe

  Szafy warsztatowe zaprojektowano tak by każdy mógł je dopasować do swojego warsztatu czy konkretnego stanowiska. Spełniają wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i ergonomii. Ułatwiają zorganizowanie stanowisk pracy by w łatwy sposób można było znaleźć najważniejsze narzędzia i elementy.

  Więcej >
 • Szafa kartotekowa.

  Szafy kartotekowe

  Wszystkie dostępne w naszej ofercie szafki kartotekowe wykonane są z blachy stalowej, natomiast ich wieniec dolny wytworzono z blachy ocynkowanej. Szuflady zainstalowane są na umożliwiających ich łatwe wysuwanie teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie. Posiadają również zabezpieczenie przed wypadaniem.

  Więcej >
 • Szafy biurowe

  Szafy biurowe

  Oferuje Państwu szeroki wybór szaf biurowych z blachy stalowej i blachy ocynkowanej, dopasowanych zarówno do estetyki, jak i funkcjonalności danego lokalu czy pomieszczenia. Gwarantujemy szybką oraz rzetelną realizację zamówień. Poszczególne elementy oferty posiadają certyfikaty zgodności z normami i zarządzeniami w sprawie rejestrowania przechowywania i ochrony materiałów niejawnych.

  Więcej >

Szafy sportowe wygoda, bezpieczeństwo

Sportowe szafy ESTABLE to połączenie estetycznego designu, solidnego wykonania oraz bezpieczeństwa użycia. Nasze szafy trafiły do licznych fitness-clubów, hal sportowych czy szatni przy stadionach oraz basenach, gdzie spotkały się z pozytywnym obiorem zarówno właścicieli, jak i użytkowników.

Więcej >