Szafa ubraniowa do obiektow sportowych do szatni i na przebieralnie sum410

Szafa ubraniowa do obiektów sportowych jak również do szatni i na przebieralnie.

Drzwi szafy zamykane zamkiem z ryglowaniem w jednym lub trzech punktach (w opcji zamek kłódka jeden punkt). Drzwi wyposażone w perforację kwadratową w części dolnej i części górnej oraz ogranicznik otwarcia. Na drzwiach od strony wewnętrznej szafa dzielona wewnętrznie na dwie równe komory niepełną przegrodą. Wyposażenie szafy: - część prawa – wyposażona w trzy stałe półki, - część lewa – wyposażone w jeden schowek zamykany kluczem oraz drążek ubraniowy. W części dolnej szafy znajduje się schowek na buty wraz z wysuwaną podstawą. Drzwi wyposażone w pudełko na drobne przedmioty oraz zestaw trzech haczyków na ręczniki i ubrania. Wszystkie półki rozmieszczone równomiernie co 200 mm.

 

Wymiary[mm]: wys.    szer.   gł.        Waga[kg]
  1800 400 490  

 

Wybrane produkty

 • Demo

  Szafy warsztatowe

  Szafy warsztatowe zaprojektowano tak by każdy mógł je dopasować do swojego warsztatu czy konkretnego stanowiska. Spełniają wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i ergonomii. Ułatwiają zorganizowanie stanowisk pracy by w łatwy sposób można było znaleźć najważniejsze narzędzia i elementy.

  Więcej >
 • Szafa kartotekowa.

  Szafy kartotekowe

  Wszystkie dostępne w naszej ofercie szafki kartotekowe wykonane są z blachy stalowej, natomiast ich wieniec dolny wytworzono z blachy ocynkowanej. Szuflady zainstalowane są na umożliwiających ich łatwe wysuwanie teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie. Posiadają również zabezpieczenie przed wypadaniem.

  Więcej >
 • Szafy biurowe

  Szafy biurowe

  Oferuje Państwu szeroki wybór szaf biurowych z blachy stalowej i blachy ocynkowanej, dopasowanych zarówno do estetyki, jak i funkcjonalności danego lokalu czy pomieszczenia. Gwarantujemy szybką oraz rzetelną realizację zamówień. Poszczególne elementy oferty posiadają certyfikaty zgodności z normami i zarządzeniami w sprawie rejestrowania przechowywania i ochrony materiałów niejawnych.

  Więcej >

Szafy sportowe wygoda, bezpieczeństwo

Sportowe szafy ESTABLE to połączenie estetycznego designu, solidnego wykonania oraz bezpieczeństwa użycia. Nasze szafy trafiły do licznych fitness-clubów, hal sportowych czy szatni przy stadionach oraz basenach, gdzie spotkały się z pozytywnym obiorem zarówno właścicieli, jak i użytkowników.

Więcej >