Szafy na laptopy

Szafa na komputery przenosne wnl213  Szafa na komputery przenosne wnl213 Szafa na laptopy sznl4110  Szafa na laptopy sznl4110 Szafa na laptopy sznl4110el  Szafa na laptopy sznl4110el

Wozek na laptopy wnl210 Wozek na laptopy wnl210

Szafa na laptopy służy do bezpiecznego przechowywania laptopów z możliwością ich ładowania. Wewnątrz szafy znajduję się listwa zawierająca gniazdka elektryczne, umożliwia ona ładowanie laptopa w każdej skrytce.

Szafy na laptopy znajdują swoje zastosowanie w firmach, urzędach, ambasadach. Szafa na laptopy może występować w parze z szafą na telefony komókowe. Wszystkie meble warsztatowe wykonane są z blachy stalowej, zabezpieczone przed korozją, pokryte farbą proszkową. Dostępne są w jednym z kilkunastu kolorów palety RAL.

Wybrane produkty

 • Demo

  Szafy warsztatowe

  Szafy warsztatowe zaprojektowano tak by każdy mógł je dopasować do swojego warsztatu czy konkretnego stanowiska. Spełniają wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i ergonomii. Ułatwiają zorganizowanie stanowisk pracy by w łatwy sposób można było znaleźć najważniejsze narzędzia i elementy.

  Więcej >
 • Szafa kartotekowa.

  Szafy kartotekowe

  Wszystkie dostępne w naszej ofercie szafki kartotekowe wykonane są z blachy stalowej, natomiast ich wieniec dolny wytworzono z blachy ocynkowanej. Szuflady zainstalowane są na umożliwiających ich łatwe wysuwanie teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie. Posiadają również zabezpieczenie przed wypadaniem.

  Więcej >
 • Szafy biurowe

  Szafy biurowe

  Oferuje Państwu szeroki wybór szaf biurowych z blachy stalowej i blachy ocynkowanej, dopasowanych zarówno do estetyki, jak i funkcjonalności danego lokalu czy pomieszczenia. Gwarantujemy szybką oraz rzetelną realizację zamówień. Poszczególne elementy oferty posiadają certyfikaty zgodności z normami i zarządzeniami w sprawie rejestrowania przechowywania i ochrony materiałów niejawnych.

  Więcej >

Szafy sportowe wygoda, bezpieczeństwo

Sportowe szafy ESTABLE to połączenie estetycznego designu, solidnego wykonania oraz bezpieczeństwa użycia. Nasze szafy trafiły do licznych fitness-clubów, hal sportowych czy szatni przy stadionach oraz basenach, gdzie spotkały się z pozytywnym obiorem zarówno właścicieli, jak i użytkowników.

Więcej >