Szafy medyczne

Proponujemy państwu szeroki wachlarz metalowych mebli medycznych takich jak:

 

W przypadku gabinetów lekarskich, szpitali, pracowni laboratoryjnych i wszelkiego typu instytucji medycznych sterylność i czystość stanowią kwestię podstawową. Bezpieczne przechowywanie leków, materiałów opatrunkowych, a także dokumentów wymaga wyposażonych w zamek, wykonanych z solidnej, odpornej na uszkodzenia blachy mebli medycznych.

Szafki medyczne ‒ szeroki wybór

Oferujemy meble medyczne wykonane z wysokiej jakości blachy stalowej. Meble pokryte są farbą proszkową, zostały też zabezpieczone przed korozją.

Wśród naszych propozycji dostępne są:

 • Szafki wiszące z przeszklonymi drzwiami przesuwnymi, jak również z drzwiami metalowymi.
 • Szafy lekarskie jedno- i dwudrzwiowe wykonane z hartowanego szkła, wyposażone w ryglujący drzwi w dwóch punktach zamek.
 • Szafki przyłóżkowe z prostym mechanizmem obracania blatu bądź z pneumatycznym mechanizmem podnoszenia blatu.
 • Szafki kartotekowe umożliwiające bezpieczne i wygodne przechowywanie dokumentacji.
 • Stoliki chirurgiczne, dzięki którym można wygodnie przewozić narzędzia w bloku operacyjnym.
 • Meble ze stali kwasoodpornej, między innymi stoliki do instrumentowania, szafki anestezjologiczne, stojaki do płynów infuzyjnych, podnóżki i podesty operacyjne.
 • Biurka lekarskie o różnej wielkości, jedno- i dwudrzwiowe z 1, 2 bądź 3 szufladami.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących szaf medycznych, cennika bądź czasu realizacji zamówienia zachęcamy do kontaktu, udzielimy szczegółowych informacji. Zapraszamy do współpracy!

Proponowane przez nas meble stanowią wyposażenie gabinetów lekarskich, aptek, szpitali, pracowni naukowo-badawczych, laboratoriów posiadają świadectwa i certyfikaty zgodności z przepisami BHP i bezpieczeństwa przeciwpożarowego wydane przez Centralny Ośrodek Techniki Medycznej.

Istnieje możliwość wyposażenia szaf i stolików w kółka co zwiększa mobilność mebli.
Meble wykonane są z blachy stalowej, zabezpieczone przed korozją, pokryte farbą proszkową. Dostępne są w jednym z kilkunastu kolorów palety RAL.

Wybrane produkty

 • Demo

  Szafy warsztatowe

  Szafy warsztatowe zaprojektowano tak by każdy mógł je dopasować do swojego warsztatu czy konkretnego stanowiska. Spełniają wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i ergonomii. Ułatwiają zorganizowanie stanowisk pracy by w łatwy sposób można było znaleźć najważniejsze narzędzia i elementy.

  Więcej >
 • Szafa kartotekowa.

  Szafy kartotekowe

  Wszystkie dostępne w naszej ofercie szafki kartotekowe wykonane są z blachy stalowej, natomiast ich wieniec dolny wytworzono z blachy ocynkowanej. Szuflady zainstalowane są na umożliwiających ich łatwe wysuwanie teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie. Posiadają również zabezpieczenie przed wypadaniem.

  Więcej >
 • Szafy biurowe

  Szafy biurowe

  Oferuje Państwu szeroki wybór szaf biurowych z blachy stalowej i blachy ocynkowanej, dopasowanych zarówno do estetyki, jak i funkcjonalności danego lokalu czy pomieszczenia. Gwarantujemy szybką oraz rzetelną realizację zamówień. Poszczególne elementy oferty posiadają certyfikaty zgodności z normami i zarządzeniami w sprawie rejestrowania przechowywania i ochrony materiałów niejawnych.

  Więcej >

Szafy sportowe wygoda, bezpieczeństwo

Sportowe szafy ESTABLE to połączenie estetycznego designu, solidnego wykonania oraz bezpieczeństwa użycia. Nasze szafy trafiły do licznych fitness-clubów, hal sportowych czy szatni przy stadionach oraz basenach, gdzie spotkały się z pozytywnym obiorem zarówno właścicieli, jak i użytkowników.

Więcej >