Meble warsztatowe

Oferujemy meble warsztatowe najlepszych producentów. Spełniają one wszystkie wymagania związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. Meble warsztatowe produkowane są z wysokiej jakości materiałów – blachy stalowej, która posiada zabezpieczenie antykorozyjne oraz sklejki liściastej, które zabezpieczone są przed oddziaływaniem różnorodnych czynników tak jak olejów, smarów czy wilgoci. Dodatkowo oferujemy szafy czy inne meble do warsztatów, które posiadają powłoki kwasoodporne, dzięki którym można je wykorzystywać w najróżniejszych warunkach. Zostały one zaprojektowane w taki sposób by chronić przechowywane w nich rzeczy, nie przepuszczają pyłów oraz płynów, co jest szczególnie ważne w przypadku szaf  z przeznaczeniem na dokumenty czy komputer.

Meble warsztatowe można ze sobą dowolnie zestawić, dzięki czemu z łatwością można dobrać je do swoich potrzeb i wyposażyć zarówno całą halę produkcyjną i wszystkie stanowiska, jak i niewielki warsztat. Konstrukcja mebli warsztatowych oferowana przez producenta pozwala na szybkie i łatwe składanie. Warsztatowe meble posiadają możliwość składania na wcisk przez co nie ma konieczności wykorzystania wielu narzędzi. W ofercie mebli znajdują się szafy warsztatowe malowane farbą proszkową, które nadają się zarówno do hal produkcyjnych, narzędziowni jak i do biur. Półki można ustawiać co 25 mm, dlatego też można w nich przechowywać zarówno narzędzia jak i rysunki techniczne czy innego rodzaju dokumenty.


W sprzedaży mamy dostępne również regały warsztatowe, które pozwalają na różnorodne przechowywanie. Podobnie jak szafy znajdują zastosowanie w obiektach w warsztatach czy firmach. Oferowane regały mają przestawne półki co ułatwia dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb. Stoły warsztatowe zaprojektowane są tak by jak najłatwiej można było zorganizować miejsce pracy, posiadają szafki i szuflady. Wśród mebli warsztatowych znajdują się również szafki naścienne,  posiadają one perforowane ścianki wewnętrzne drzwiczek co pozwala na powieszenie na nich przydatnych narzędzi. Dodatkowo szafka może być wyposażona w wysuwane szuflady i półki oraz pulpit roboczy. Stanowisko pracy można również wyposażyć w pojemną szafkę narzędziową, która posiada liczne szuflady, mające system zamykania zapobiegający wysuwaniu więcej niż jednej szuflady jednocześnie co zwiększa wygodę użytkowania. Szafka taka może być wyposażona w drewniany lub stalowy blat, można ją obciążyć do 75 kg. W związku z coraz częstszym wykorzystaniem komputerów, również na halach produkcyjnych w ofercie znajdują się szafki na komputer, które posiadają jedną przeszkloną szafkę na monitor, szufladę na klawiaturę oraz półkę na jednostkę centralną, szafka zaprojektowana jest tak by nie przepuszczała pyłu dlatego komputer bezpieczny będzie w miejscach o dużym zapyleniu czy wilgoci. By jeszcze bardziej poprawić organizację stanowiska można wyposażyć je w ścianki na narzędzia, które pozwalają na powieszenie różnego rodzaju narzędzi w zależności od potrzeb danego stanowiska co ułatwia system uchwytów i haczyków.

Wszystkie oferowane meble dostępne są w rozmaitych wariantach wymiarowych, co ważne mogą posiadać regulowane wysokości nóżek co pozwala na ustawienie ich na nierównych powierzchniach, dodatkowo dostępnych jest bardzo wiele wariantów kolorystycznych, dzięki czemu łatwiej dopasować je do wymagań każdego klienta.

Wybrane produkty

 • Demo

  Szafy warsztatowe

  Szafy warsztatowe zaprojektowano tak by każdy mógł je dopasować do swojego warsztatu czy konkretnego stanowiska. Spełniają wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i ergonomii. Ułatwiają zorganizowanie stanowisk pracy by w łatwy sposób można było znaleźć najważniejsze narzędzia i elementy.

  Więcej >
 • Szafa kartotekowa.

  Szafy kartotekowe

  Wszystkie dostępne w naszej ofercie szafki kartotekowe wykonane są z blachy stalowej, natomiast ich wieniec dolny wytworzono z blachy ocynkowanej. Szuflady zainstalowane są na umożliwiających ich łatwe wysuwanie teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie. Posiadają również zabezpieczenie przed wypadaniem.

  Więcej >
 • Szafy biurowe

  Szafy biurowe

  Oferuje Państwu szeroki wybór szaf biurowych z blachy stalowej i blachy ocynkowanej, dopasowanych zarówno do estetyki, jak i funkcjonalności danego lokalu czy pomieszczenia. Gwarantujemy szybką oraz rzetelną realizację zamówień. Poszczególne elementy oferty posiadają certyfikaty zgodności z normami i zarządzeniami w sprawie rejestrowania przechowywania i ochrony materiałów niejawnych.

  Więcej >

Szafy sportowe wygoda, bezpieczeństwo

Sportowe szafy ESTABLE to połączenie estetycznego designu, solidnego wykonania oraz bezpieczeństwa użycia. Nasze szafy trafiły do licznych fitness-clubów, hal sportowych czy szatni przy stadionach oraz basenach, gdzie spotkały się z pozytywnym obiorem zarówno właścicieli, jak i użytkowników.

Więcej >