Szafki do szatni sali sportowej i basenowe

W naszej ofercie znajdują się również szafy do szatni sportowych i basenów. Pozwalają w ergonomiczny i estetyczne sposób zagospodarować te miejsca.

Często przez klientów jako szafy basenowe wybierane są szafy wykonane z blachy kwasoodpornej lub ocynkowanej ze względu na zwiększoną odporność na wilgoć.

Szafa-do-Szatni-typu-L-sul41  Szafa do szatni typu L sul41 Szafa-do-Szatni-typu-L-sul42  Szafa do szatni typu L sul42 Szafa-do-Szatni-sum320  Szafa do szatni sum320

Szafa-do-Szatni-sum330  Szafa do szatni sum330 Szafa-do-Szatni-sum340  Szafa do szatni sum340 Szafa-do-Szatni-ze-schowkami-sus312  Szafa do szatni ze schowkami sus312

Szafa do szatni ze schowkami sus322  Szafa do szatni ze schowkami sus322 Szafa do szatni ze schowkami sus334  Szafa do szatni ze schowkami sus334 Szafa do szatni ze schowkami sus326  Szafa do szatni ze schowkami sus326

Szafki do szatni znajdują się również w dziale szafy do szatni i przebieralni oraz dziale szafy ze schowkami do szatni.

Wybrane produkty

 • Demo

  Szafy warsztatowe

  Szafy warsztatowe zaprojektowano tak by każdy mógł je dopasować do swojego warsztatu czy konkretnego stanowiska. Spełniają wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i ergonomii. Ułatwiają zorganizowanie stanowisk pracy by w łatwy sposób można było znaleźć najważniejsze narzędzia i elementy.

  Więcej >
 • Szafa kartotekowa.

  Szafy kartotekowe

  Wszystkie dostępne w naszej ofercie szafki kartotekowe wykonane są z blachy stalowej, natomiast ich wieniec dolny wytworzono z blachy ocynkowanej. Szuflady zainstalowane są na umożliwiających ich łatwe wysuwanie teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie. Posiadają również zabezpieczenie przed wypadaniem.

  Więcej >
 • Szafy biurowe

  Szafy biurowe

  Oferuje Państwu szeroki wybór szaf biurowych z blachy stalowej i blachy ocynkowanej, dopasowanych zarówno do estetyki, jak i funkcjonalności danego lokalu czy pomieszczenia. Gwarantujemy szybką oraz rzetelną realizację zamówień. Poszczególne elementy oferty posiadają certyfikaty zgodności z normami i zarządzeniami w sprawie rejestrowania przechowywania i ochrony materiałów niejawnych.

  Więcej >

Szafy sportowe wygoda, bezpieczeństwo

Sportowe szafy ESTABLE to połączenie estetycznego designu, solidnego wykonania oraz bezpieczeństwa użycia. Nasze szafy trafiły do licznych fitness-clubów, hal sportowych czy szatni przy stadionach oraz basenach, gdzie spotkały się z pozytywnym obiorem zarówno właścicieli, jak i użytkowników.

Więcej >