Szafa do szatni sum320

Ze względu na spowób zamykania drzwi szafa dostępna jest w następujących wersjach:

 • szafa z zamkiem na kłódkę sum320, ryglowanie szafy obywa się w jednym punkcie,
 • szafa z zamkiem na kluczyk sum320 , szafa ryglowana w trzech punktach,
 • szafa z zamkiem na kłódkę sum320k , szafa posiada skośny daszek, który uniemożliwia składowanie rzeczy na szafie, szafa ryglowana w jednym punkcie
 • szafa z ryglowaniem w trzech punktach sum320k, posiada skośny daszkek.

Dwudrzwiowa szafa basenowa. Jest to kolejna propozycja szafy, które znajduje zastosowanie w szatni basenowej, szatni sportowej klubu fitness.

Szafa do szatni wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik oraz lusterko, wszystko po to, aby ułatwić proces przebierania

 

Wymiary[mm]: wys.    szer.   gł.        Waga[kg]
  1800 600 490 42

 

Wybrane produkty

 • Demo

  Szafy warsztatowe

  Szafy warsztatowe zaprojektowano tak by każdy mógł je dopasować do swojego warsztatu czy konkretnego stanowiska. Spełniają wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i ergonomii. Ułatwiają zorganizowanie stanowisk pracy by w łatwy sposób można było znaleźć najważniejsze narzędzia i elementy.

  Więcej >
 • Szafa kartotekowa.

  Szafy kartotekowe

  Wszystkie dostępne w naszej ofercie szafki kartotekowe wykonane są z blachy stalowej, natomiast ich wieniec dolny wytworzono z blachy ocynkowanej. Szuflady zainstalowane są na umożliwiających ich łatwe wysuwanie teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie. Posiadają również zabezpieczenie przed wypadaniem.

  Więcej >
 • Szafy biurowe

  Szafy biurowe

  Oferuje Państwu szeroki wybór szaf biurowych z blachy stalowej i blachy ocynkowanej, dopasowanych zarówno do estetyki, jak i funkcjonalności danego lokalu czy pomieszczenia. Gwarantujemy szybką oraz rzetelną realizację zamówień. Poszczególne elementy oferty posiadają certyfikaty zgodności z normami i zarządzeniami w sprawie rejestrowania przechowywania i ochrony materiałów niejawnych.

  Więcej >

Szafy sportowe wygoda, bezpieczeństwo

Sportowe szafy ESTABLE to połączenie estetycznego designu, solidnego wykonania oraz bezpieczeństwa użycia. Nasze szafy trafiły do licznych fitness-clubów, hal sportowych czy szatni przy stadionach oraz basenach, gdzie spotkały się z pozytywnym obiorem zarówno właścicieli, jak i użytkowników.

Więcej >