Szafki dla uczniów

Szafki szkolne to rozwiązanie pozwalające odciążyć tornister ucznia, umożliwiają m.in. przechowywanie obuwia zamiennego, podręczników szkolnych Szafki wyposażone są w drążek z wieszakiem, lusterko oraz specjalną półkę na książki i przybory szkolne.


Proponowane szafy ubraniowe posiadają certyfikat wydany przez Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Aparatury Badawczej i Dydaktycznej, który dopuszcza do stosowania ich w szkolnictwie.

Szafy-szkolne-z-polka-wewnatrz-sus312zp  Szafa szkolna z półką wewnątrz sus312zp Szafy-szkolne-z-polka-wewnatrz-sus322zp  Szafa szkolna z półką wewnątrz sus322zp Szafy-szkolne-z-polka-wewnatrz-sus412zp  Szafa szkolna z półką wewnątrz sus412zp Szafy-szkolne-z-polka-wewnatrz-sus422zp Szafa szkolna z półką wewnątrz sus422zp

Wybrane produkty

 • Demo

  Szafy warsztatowe

  Szafy warsztatowe zaprojektowano tak by każdy mógł je dopasować do swojego warsztatu czy konkretnego stanowiska. Spełniają wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i ergonomii. Ułatwiają zorganizowanie stanowisk pracy by w łatwy sposób można było znaleźć najważniejsze narzędzia i elementy.

  Więcej >
 • Szafa kartotekowa.

  Szafy kartotekowe

  Wszystkie dostępne w naszej ofercie szafki kartotekowe wykonane są z blachy stalowej, natomiast ich wieniec dolny wytworzono z blachy ocynkowanej. Szuflady zainstalowane są na umożliwiających ich łatwe wysuwanie teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie. Posiadają również zabezpieczenie przed wypadaniem.

  Więcej >
 • Szafy biurowe

  Szafy biurowe

  Oferuje Państwu szeroki wybór szaf biurowych z blachy stalowej i blachy ocynkowanej, dopasowanych zarówno do estetyki, jak i funkcjonalności danego lokalu czy pomieszczenia. Gwarantujemy szybką oraz rzetelną realizację zamówień. Poszczególne elementy oferty posiadają certyfikaty zgodności z normami i zarządzeniami w sprawie rejestrowania przechowywania i ochrony materiałów niejawnych.

  Więcej >

Szafy sportowe wygoda, bezpieczeństwo

Sportowe szafy ESTABLE to połączenie estetycznego designu, solidnego wykonania oraz bezpieczeństwa użycia. Nasze szafy trafiły do licznych fitness-clubów, hal sportowych czy szatni przy stadionach oraz basenach, gdzie spotkały się z pozytywnym obiorem zarówno właścicieli, jak i użytkowników.

Więcej >