Stoły warsztatowe, ślusarskie, montażowe na specjalne zamówienie

Jeśli stoły warsztatowe proponowane tu: stoły warsztatowe w pewien sposób nie spełniają państwa oczekiwań to istnieje możliwość zaprojektowania i wykonania stołu według państwa wytycznych. Stoły można wyposażyć w dodatkowe półki, szuflady, panel oświetleniowy, drzwiczki zamykane na kluczyk. Tak zaprojektowane stoły powinny dobrze sprawdzić się w warsztacie samochodowym, ślusarskim, hali produkcyjnej, narzędziowni jak również w garażu czy piwnicy.Stoły warsztatowe na specjalne zamówienie zazwyczaj wykonywane są z blachy stalowej, zabezpieczonej przed korazją i pokryte farbę proszkową z palety kolorów RAL. W zależności od potrzeby stoły warsztatowe mogą posiadać blaty ze sklejki liściastej, blaty ze sklejki dodatkowo pokryte gumą olejoodporną lub blat ze sklejki może być pokryty ocynkowaną blachą.

Wybrane produkty

 • Demo

  Szafy warsztatowe

  Szafy warsztatowe zaprojektowano tak by każdy mógł je dopasować do swojego warsztatu czy konkretnego stanowiska. Spełniają wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i ergonomii. Ułatwiają zorganizowanie stanowisk pracy by w łatwy sposób można było znaleźć najważniejsze narzędzia i elementy.

  Więcej >
 • Szafa kartotekowa.

  Szafy kartotekowe

  Wszystkie dostępne w naszej ofercie szafki kartotekowe wykonane są z blachy stalowej, natomiast ich wieniec dolny wytworzono z blachy ocynkowanej. Szuflady zainstalowane są na umożliwiających ich łatwe wysuwanie teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie. Posiadają również zabezpieczenie przed wypadaniem.

  Więcej >
 • Szafy biurowe

  Szafy biurowe

  Oferuje Państwu szeroki wybór szaf biurowych z blachy stalowej i blachy ocynkowanej, dopasowanych zarówno do estetyki, jak i funkcjonalności danego lokalu czy pomieszczenia. Gwarantujemy szybką oraz rzetelną realizację zamówień. Poszczególne elementy oferty posiadają certyfikaty zgodności z normami i zarządzeniami w sprawie rejestrowania przechowywania i ochrony materiałów niejawnych.

  Więcej >

Szafy sportowe wygoda, bezpieczeństwo

Sportowe szafy ESTABLE to połączenie estetycznego designu, solidnego wykonania oraz bezpieczeństwa użycia. Nasze szafy trafiły do licznych fitness-clubów, hal sportowych czy szatni przy stadionach oraz basenach, gdzie spotkały się z pozytywnym obiorem zarówno właścicieli, jak i użytkowników.

Więcej >