Regały magazynowe

 Regał magazynowy rmm302  Regał magazynowy rmm302 Regał magazynowy rmm301  Regał magazynowy rmm301 Regał magazynowy rmm303  Regał magazynowy rmm303

Regał magazynowy rmm202  Regał magazynowy rmm202 Regał magazynowy rmm201 Regał magazynowy rmm201

Regały magazynowe metalowe

W naszej ofercie znajdują się funkcjonalne meble warsztatowe, w tym regały magazynowe, które znajdują zastosowanie w organizacji przestrzeni i ułatwiają codzienną pracę. Regały magazynowe stanowią podstawowe wyposażenie magazynów i obiektów przemysłowych. Ułatwiają przechowywanie, katalogowanie oraz zarządzanie wyposażeniem przedsiębiorstw, gabinetów lub firm produkcyjnych i usługowych.

Prosty i funkcjonalny design gwarantuje uniwersalność oraz dopasowanie do większości pomieszczeń. Półki magazynowe są proste w montażu, a sama konstrukcja jest trwała i stabilna. Nasze regały są wykonane z wysokiej jakości blachy stalowej, która wytrzymuje bardzo duże obciążenie (do maksymalnie 200kg). Ich prosta, estetyczna konstrukcja sprawia, że mogą służyć jako dodatkowe wyposażenie biur oraz lokali usługowych bez zaburzania estetyki wnętrz. Oferujemy regały magazynowe, które mają od 3 do 6 półek, wciskane w stelaż.

Wybrane produkty

 • Demo

  Szafy warsztatowe

  Szafy warsztatowe zaprojektowano tak by każdy mógł je dopasować do swojego warsztatu czy konkretnego stanowiska. Spełniają wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i ergonomii. Ułatwiają zorganizowanie stanowisk pracy by w łatwy sposób można było znaleźć najważniejsze narzędzia i elementy.

  Więcej >
 • Szafa kartotekowa.

  Szafy kartotekowe

  Wszystkie dostępne w naszej ofercie szafki kartotekowe wykonane są z blachy stalowej, natomiast ich wieniec dolny wytworzono z blachy ocynkowanej. Szuflady zainstalowane są na umożliwiających ich łatwe wysuwanie teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie. Posiadają również zabezpieczenie przed wypadaniem.

  Więcej >
 • Szafy biurowe

  Szafy biurowe

  Oferuje Państwu szeroki wybór szaf biurowych z blachy stalowej i blachy ocynkowanej, dopasowanych zarówno do estetyki, jak i funkcjonalności danego lokalu czy pomieszczenia. Gwarantujemy szybką oraz rzetelną realizację zamówień. Poszczególne elementy oferty posiadają certyfikaty zgodności z normami i zarządzeniami w sprawie rejestrowania przechowywania i ochrony materiałów niejawnych.

  Więcej >

Szafy sportowe wygoda, bezpieczeństwo

Sportowe szafy ESTABLE to połączenie estetycznego designu, solidnego wykonania oraz bezpieczeństwa użycia. Nasze szafy trafiły do licznych fitness-clubów, hal sportowych czy szatni przy stadionach oraz basenach, gdzie spotkały się z pozytywnym obiorem zarówno właścicieli, jak i użytkowników.

Więcej >