Szafy na "komórki"

Szafka na komórki ze skrytkami wss5  Szafka na komórki ze skrytkami wss5 Szafka na telefon komórkowy ze skrytkami wss10  Szafka na telefon komórkowy ze skrytkami wss10 Szafka na komórki ze skrytkami wss20  Szafka na komórki ze skrytkami wss20

Szafka na telefon komórkowy ze skrytkami wss30  Szafka na telefon komórkowy ze skrytkami wss30 Szafka na komórki ze skrytkami wss35  Szafka na komórki ze skrytkami wss35 Szafka na telefon komórkowy ze skrytkami wss50 Szafka na telefon komórkowy ze skrytkami wss50  

Szafka na komórki ze skrytkami wss55  Szafka na komórki ze skrytkami wss55 Szafka na telefon komórkowy ze skrytkami wss60  Szafka na telefon komórkowy ze skrytkami wss60 Szafka na komórki ze skrytkami wss80  Szafka na komórki ze skrytkami wss80

Szafka na komórki ze skrytkami wss90  Szafka na komórki ze skrytkami wss90

W miejscach gdzie telefony komórkowe nie mogą być używane sprawdzają się szafy na komórki. Każda skrytka szafy ma oddzielny zamek. Istnieje możliwość zastosowania różnych zamków:

 • Na kluczyk
 • Na monetę
 • szyfrowy

Wszystkie meble warsztatowe wykonane są z blachy stalowej, zabezpieczone przed korozją, pokryte farbą proszkową. Dostępne są w jednym z kilkunastu kolorów palety RAL.

Wybrane produkty

 • Demo

  Szafy warsztatowe

  Szafy warsztatowe zaprojektowano tak by każdy mógł je dopasować do swojego warsztatu czy konkretnego stanowiska. Spełniają wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i ergonomii. Ułatwiają zorganizowanie stanowisk pracy by w łatwy sposób można było znaleźć najważniejsze narzędzia i elementy.

  Więcej >
 • Szafa kartotekowa.

  Szafy kartotekowe

  Wszystkie dostępne w naszej ofercie szafki kartotekowe wykonane są z blachy stalowej, natomiast ich wieniec dolny wytworzono z blachy ocynkowanej. Szuflady zainstalowane są na umożliwiających ich łatwe wysuwanie teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie. Posiadają również zabezpieczenie przed wypadaniem.

  Więcej >
 • Szafy biurowe

  Szafy biurowe

  Oferuje Państwu szeroki wybór szaf biurowych z blachy stalowej i blachy ocynkowanej, dopasowanych zarówno do estetyki, jak i funkcjonalności danego lokalu czy pomieszczenia. Gwarantujemy szybką oraz rzetelną realizację zamówień. Poszczególne elementy oferty posiadają certyfikaty zgodności z normami i zarządzeniami w sprawie rejestrowania przechowywania i ochrony materiałów niejawnych.

  Więcej >

Szafy sportowe wygoda, bezpieczeństwo

Sportowe szafy ESTABLE to połączenie estetycznego designu, solidnego wykonania oraz bezpieczeństwa użycia. Nasze szafy trafiły do licznych fitness-clubów, hal sportowych czy szatni przy stadionach oraz basenach, gdzie spotkały się z pozytywnym obiorem zarówno właścicieli, jak i użytkowników.

Więcej >