Szafki narzędziowe

Szafka-narzedziowa-szw104 Szafka narzedziowa szw104 Szafka-narzedziowa-szw108 Szafka narzedziowa szw108 Szafka-narzedziowa-szw301 Szafka narzedziowa szw301

Szafka-narzedziowa-szw302 Szafka narzedziowa szw302 Szafka-narzedziowa-szw305 Szafka narzedziowa szw305 Szafka-narzedziowa-swm201 Szafka narzedziowa swm201

 

Warsztatowe szafki narzędziowe zapewniają utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz ułatwiają dostęp do narzędzi. Wnętrze szafki podatne jest na modyfikacje i umożliwia dostosowaniu do własnych potrzeb, realizowane jest to poprzez zastosowanie perforowanych ścianek, do których można w dowolny sposób przymocować wsporniki i haki na narzędzia.

Wybrane produkty

 • Demo

  Szafy warsztatowe

  Szafy warsztatowe zaprojektowano tak by każdy mógł je dopasować do swojego warsztatu czy konkretnego stanowiska. Spełniają wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i ergonomii. Ułatwiają zorganizowanie stanowisk pracy by w łatwy sposób można było znaleźć najważniejsze narzędzia i elementy.

  Więcej >
 • Szafa kartotekowa.

  Szafy kartotekowe

  Wszystkie dostępne w naszej ofercie szafki kartotekowe wykonane są z blachy stalowej, natomiast ich wieniec dolny wytworzono z blachy ocynkowanej. Szuflady zainstalowane są na umożliwiających ich łatwe wysuwanie teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie. Posiadają również zabezpieczenie przed wypadaniem.

  Więcej >
 • Szafy biurowe

  Szafy biurowe

  Oferuje Państwu szeroki wybór szaf biurowych z blachy stalowej i blachy ocynkowanej, dopasowanych zarówno do estetyki, jak i funkcjonalności danego lokalu czy pomieszczenia. Gwarantujemy szybką oraz rzetelną realizację zamówień. Poszczególne elementy oferty posiadają certyfikaty zgodności z normami i zarządzeniami w sprawie rejestrowania przechowywania i ochrony materiałów niejawnych.

  Więcej >

Szafy sportowe wygoda, bezpieczeństwo

Sportowe szafy ESTABLE to połączenie estetycznego designu, solidnego wykonania oraz bezpieczeństwa użycia. Nasze szafy trafiły do licznych fitness-clubów, hal sportowych czy szatni przy stadionach oraz basenach, gdzie spotkały się z pozytywnym obiorem zarówno właścicieli, jak i użytkowników.

Więcej >