Meble basenowe

Oferujemy szafki i meble basenowe, które sprawdzą się w wilgotnych pomieszczeniach. Nasze produkty są też powszechnie stosowane w miejscach suchych, ze względu na wysoką jakość wykonania. Szafy i meble basenowe charakteryzują się dużą odpornością na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Są wykonane z blachy kwasoodpornej, która jest odporna na korozje. Pomimo nazwy, meble basenowe znajdują zastosowanie nie tylko w obiektach basenowych, ale też firmach, w których jest dużo pracowników i szafki są intensywnie eksploatowane. Oferujemy szafki basenowe z kilkoma rodzajami zamknięć:

Na specjalne zamówienie możliwe jest montowanie zamków:

 • na monety,
 • chipy,
 • karty magnetyczne,
 • szyfrowych.

Szafa basenowa typu L sul41Szafa basenowa typu L sul41  Szafa basenowa typu L sul42Szafa basenowa typu L sul42  Szafa basenowa sum320Szafa basenowa sum320 

Szafa basenowa sum330Szafa basenowa sum330 - meble basenowe  Szafa basenowa sum340Szafa basenowa sum340- meble basenowe  Szafa basenowa ze schowkami sus312Szafa basenowa ze schowkami sus312 - meble basenowe 

Szafa basenowa ze schowkami sus322Szafa basenowa ze schowkami sus322 - meble basenowe  Szafa basenowa ze schowkami sus334Szafa basenowa ze schowkami sus334 - meble basenowe  Szafa basenowa ze schowkami sus326Szafa basenowa ze schowkami sus326 - meble basenowe 

 Szafy basenowe znajdują się również w dziale szafy do szatni oraz szafy ze schowkami do przebieralni.

Szafy ubraniowe, szafy BHP oraz szafy skrytkowe(ze schowkami) posiadają Certyfikat Zgodności z PN-90/F-06010/05, PN-90/F-06009.

Szafa do szatni basenowej

Wśród dostępnych szafek znajdują się obszerne szafki przeznaczone do przechowywania ubrań (np. kurtek) oraz mniejsze szafki wyposażone w schowki. Polecamy szafki basenowe przedsiębiorstwom, które szukają trwałego i funkcjonalnego sposobu na przechowywanie przedmiotów klientów lub pracowników. Nasze szafki są trwałe i bezpieczne, a ich atutem jest bardzo duża wytrzymałość na czynniki zewnętrzne oraz upływ czasu.

Wybrane produkty

 • Demo

  Szafy warsztatowe

  Szafy warsztatowe zaprojektowano tak by każdy mógł je dopasować do swojego warsztatu czy konkretnego stanowiska. Spełniają wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i ergonomii. Ułatwiają zorganizowanie stanowisk pracy by w łatwy sposób można było znaleźć najważniejsze narzędzia i elementy.

  Więcej >
 • Szafa kartotekowa.

  Szafy kartotekowe

  Wszystkie dostępne w naszej ofercie szafki kartotekowe wykonane są z blachy stalowej, natomiast ich wieniec dolny wytworzono z blachy ocynkowanej. Szuflady zainstalowane są na umożliwiających ich łatwe wysuwanie teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie. Posiadają również zabezpieczenie przed wypadaniem.

  Więcej >
 • Szafy biurowe

  Szafy biurowe

  Oferuje Państwu szeroki wybór szaf biurowych z blachy stalowej i blachy ocynkowanej, dopasowanych zarówno do estetyki, jak i funkcjonalności danego lokalu czy pomieszczenia. Gwarantujemy szybką oraz rzetelną realizację zamówień. Poszczególne elementy oferty posiadają certyfikaty zgodności z normami i zarządzeniami w sprawie rejestrowania przechowywania i ochrony materiałów niejawnych.

  Więcej >

Szafy sportowe wygoda, bezpieczeństwo

Sportowe szafy ESTABLE to połączenie estetycznego designu, solidnego wykonania oraz bezpieczeństwa użycia. Nasze szafy trafiły do licznych fitness-clubów, hal sportowych czy szatni przy stadionach oraz basenach, gdzie spotkały się z pozytywnym obiorem zarówno właścicieli, jak i użytkowników.

Więcej >