Szafy basenowe

Oferujemy szafki i meble basenowe, które sprawdzą się w wilgotnych pomieszczeniach. Nasze produkty są też powszechnie stosowane w miejscach suchych, ze względu na wysoką jakość wykonania. Szafy i meble basenowe charakteryzują się dużą odpornością na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Są wykonane z blachy kwasoodpornej, która jest odporna na korozje. Pomimo nazwy, meble basenowe znajdują zastosowanie nie tylko w obiektach basenowych, ale też firmach, w których jest dużo pracowników i szafki są intensywnie eksploatowane. Oferujemy szafki basenowe z kilkoma rodzajami zamknięć:

Na specjalne zamówienie możliwe jest montowanie zamków:

 • na monety,
 • chipy,
 • karty magnetyczne,
 • szyfrowych.

Szafa basenowa typu L sul41Szafa basenowa typu L sul41  Szafa basenowa typu L sul42Szafa basenowa typu L sul42  Szafa basenowa sum320Szafa basenowa sum320 

Szafa basenowa sum330Szafa basenowa sum330  Szafa basenowa sum340Szafa basenowa sum340  Szafa basenowa ze schowkami sus312Szafa basenowa ze schowkami sus312 

Szafa basenowa ze schowkami sus322Szafa basenowa ze schowkami sus322  Szafa basenowa ze schowkami sus334Szafa basenowa ze schowkami sus334  Szafa basenowa ze schowkami sus326Szafa basenowa ze schowkami sus326 

 Szafy basenowe znajdują się również w dziale szafy do szatni oraz szafy ze schowkami do przebieralni.

Szafy ubraniowe, szafy BHP oraz szafy skrytkowe(ze schowkami) posiadają Certyfikat Zgodności z PN-90/F-06010/05, PN-90/F-06009.

Szafa do szatni basenowej

Wśród dostępnych szafek znajdują się obszerne szafki przeznaczone do przechowywania ubrań (np. kurtek) oraz mniejsze szafki wyposażone w schowki. Polecamy szafki basenowe przedsiębiorstwom, które szukają trwałego i funkcjonalnego sposobu na przechowywanie przedmiotów klientów lub pracowników. Nasze szafki są trwałe i bezpieczne, a ich atutem jest bardzo duża wytrzymałość na czynniki zewnętrzne oraz upływ czasu.

Wybrane produkty

 • Demo

  Szafy warsztatowe

  Szafy warsztatowe zaprojektowano tak by każdy mógł je dopasować do swojego warsztatu czy konkretnego stanowiska. Spełniają wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i ergonomii. Ułatwiają zorganizowanie stanowisk pracy by w łatwy sposób można było znaleźć najważniejsze narzędzia i elementy.

  Więcej >
 • Szafa kartotekowa.

  Szafy kartotekowe

  Wszystkie dostępne w naszej ofercie szafki kartotekowe wykonane są z blachy stalowej, natomiast ich wieniec dolny wytworzono z blachy ocynkowanej. Szuflady zainstalowane są na umożliwiających ich łatwe wysuwanie teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie. Posiadają również zabezpieczenie przed wypadaniem.

  Więcej >
 • Szafy biurowe

  Szafy biurowe

  Oferuje Państwu szeroki wybór szaf biurowych z blachy stalowej i blachy ocynkowanej, dopasowanych zarówno do estetyki, jak i funkcjonalności danego lokalu czy pomieszczenia. Gwarantujemy szybką oraz rzetelną realizację zamówień. Poszczególne elementy oferty posiadają certyfikaty zgodności z normami i zarządzeniami w sprawie rejestrowania przechowywania i ochrony materiałów niejawnych.

  Więcej >

Szafy sportowe wygoda, bezpieczeństwo

Sportowe szafy ESTABLE to połączenie estetycznego designu, solidnego wykonania oraz bezpieczeństwa użycia. Nasze szafy trafiły do licznych fitness-clubów, hal sportowych czy szatni przy stadionach oraz basenach, gdzie spotkały się z pozytywnym obiorem zarówno właścicieli, jak i użytkowników.

Więcej >