Szafa basenowa sum330

Ze względu na spowób zamykania drzmi szafa basenowa dostępna jest w następujących wersjach:

 • sum320 zamek na kłódkę, rygiel w jednym punkcie,
 • sum320 zamek na kluczyk ryglujący drzwi w trzech punktach,
 • sum320k zamek na kłódkę, rygiel w jednym punkcie, ze skośnym daszkiem,
 • sum320k zamek ryglujący drzwi w trzech punktach, ze skośnym daszkiem.

Jako wyposażenie szatni basenowej szafa ta dobrze się spisuję dobrze wykorzystująć przestrzeń pomieszczenia, posiada dwoje dzwi. Do szafy tej istnieje możliwość zastosowania ławeczek, podstaw, które zwiększają wygodę osób korzystających z szatni.

Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik oraz lusterko.

 

Wymiary[mm]: wys.    szer.   gł.        Waga[kg]
  1800 600 490 42

 

Wybrane produkty

 • Demo

  Szafy warsztatowe

  Szafy warsztatowe zaprojektowano tak by każdy mógł je dopasować do swojego warsztatu czy konkretnego stanowiska. Spełniają wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i ergonomii. Ułatwiają zorganizowanie stanowisk pracy by w łatwy sposób można było znaleźć najważniejsze narzędzia i elementy.

  Więcej >
 • Szafa kartotekowa.

  Szafy kartotekowe

  Wszystkie dostępne w naszej ofercie szafki kartotekowe wykonane są z blachy stalowej, natomiast ich wieniec dolny wytworzono z blachy ocynkowanej. Szuflady zainstalowane są na umożliwiających ich łatwe wysuwanie teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie. Posiadają również zabezpieczenie przed wypadaniem.

  Więcej >
 • Szafy biurowe

  Szafy biurowe

  Oferuje Państwu szeroki wybór szaf biurowych z blachy stalowej i blachy ocynkowanej, dopasowanych zarówno do estetyki, jak i funkcjonalności danego lokalu czy pomieszczenia. Gwarantujemy szybką oraz rzetelną realizację zamówień. Poszczególne elementy oferty posiadają certyfikaty zgodności z normami i zarządzeniami w sprawie rejestrowania przechowywania i ochrony materiałów niejawnych.

  Więcej >

Szafy sportowe wygoda, bezpieczeństwo

Sportowe szafy ESTABLE to połączenie estetycznego designu, solidnego wykonania oraz bezpieczeństwa użycia. Nasze szafy trafiły do licznych fitness-clubów, hal sportowych czy szatni przy stadionach oraz basenach, gdzie spotkały się z pozytywnym obiorem zarówno właścicieli, jak i użytkowników.

Więcej >