Szafa do szatni sum340

Ze względu na spowób zamykania drzmi szafa dostępna jest w następujących wersjach:

 • sum340 zamek na kłódkę, ryglowanie w jednym punkcie,
 • sum340 zamek na kluczyk ryglujący drzwi w trzech punktach,
 • sum340k zamek na kłódkę, rygiel w jednym punkcie, szafa posiada dotatkowo skośny daszek, który uniemożliwia składowanie rzeczy na szafie,
 • sum 340k zamek ryglujący drzwi w trzech punktach, skośnym daszek umieszczony na szafie uniemożliwia przechowywanie rzeczy na szafie.

Szatnia to pierwsze miejsce kontaktu z basenem, pływalnią, klubem sportowym, klubem fitness. Ważne jest, aby pomieszczenie to było przyjazdne dla użytkownika ponieważ stanowi część wizerunku obiektu sportowego. Czterodrzwiowa szafa ubraniowa pozwala zaaranżować szatni basenową, aby stała się miejscem przyjaznym użytkownikowi.

Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik oraz lusterko.

 

Wymiary[mm]: wys.    szer.   gł.        Waga[kg]
  1800 1200 490 85

 

Wybrane produkty

 • Demo

  Szafy warsztatowe

  Szafy warsztatowe zaprojektowano tak by każdy mógł je dopasować do swojego warsztatu czy konkretnego stanowiska. Spełniają wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i ergonomii. Ułatwiają zorganizowanie stanowisk pracy by w łatwy sposób można było znaleźć najważniejsze narzędzia i elementy.

  Więcej >
 • Szafa kartotekowa.

  Szafy kartotekowe

  Wszystkie dostępne w naszej ofercie szafki kartotekowe wykonane są z blachy stalowej, natomiast ich wieniec dolny wytworzono z blachy ocynkowanej. Szuflady zainstalowane są na umożliwiających ich łatwe wysuwanie teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie. Posiadają również zabezpieczenie przed wypadaniem.

  Więcej >
 • Szafy biurowe

  Szafy biurowe

  Oferuje Państwu szeroki wybór szaf biurowych z blachy stalowej i blachy ocynkowanej, dopasowanych zarówno do estetyki, jak i funkcjonalności danego lokalu czy pomieszczenia. Gwarantujemy szybką oraz rzetelną realizację zamówień. Poszczególne elementy oferty posiadają certyfikaty zgodności z normami i zarządzeniami w sprawie rejestrowania przechowywania i ochrony materiałów niejawnych.

  Więcej >

Szafy sportowe wygoda, bezpieczeństwo

Sportowe szafy ESTABLE to połączenie estetycznego designu, solidnego wykonania oraz bezpieczeństwa użycia. Nasze szafy trafiły do licznych fitness-clubów, hal sportowych czy szatni przy stadionach oraz basenach, gdzie spotkały się z pozytywnym obiorem zarówno właścicieli, jak i użytkowników.

Więcej >