Stół warsztatowy st08 np. do warsztatu samochodowego

Jeśli prezentowane powyżej stoły nie spełniają państwa potrzeb to zachęcam do zapoznania się z innymi produktami z serii stoły warsztatowe, stoły ślusarskie.

 

Wymiary[mm]: wys.    szer.   gł.        Waga[kg]
  850-900

800

700 57-150

 

 

 

 

 

Stół warsztatowy st08 dodatkowo posiada:

 • nogi z regulacją wysokości stołu oraz możliwością mocowania do podłoża,
 • w przypadku stołu z szufladą, stół wyposażony jest w prowadnice o nośności do 100kg.

Oprócz standardowego blatu tj. ze sklejki lisciastej istnieje możliwość wykonania blatu z gumy, bądz klejonki bukowej olejowanej dwokrotnie oraz z blachy ocynkowanej.

 

Stół warsztatowy dostępny w szerokiej gamie kolorów palety RAL

Wybrane produkty

 • Demo

  Szafy warsztatowe

  Szafy warsztatowe zaprojektowano tak by każdy mógł je dopasować do swojego warsztatu czy konkretnego stanowiska. Spełniają wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i ergonomii. Ułatwiają zorganizowanie stanowisk pracy by w łatwy sposób można było znaleźć najważniejsze narzędzia i elementy.

  Więcej >
 • Szafa kartotekowa.

  Szafy kartotekowe

  Wszystkie dostępne w naszej ofercie szafki kartotekowe wykonane są z blachy stalowej, natomiast ich wieniec dolny wytworzono z blachy ocynkowanej. Szuflady zainstalowane są na umożliwiających ich łatwe wysuwanie teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie. Posiadają również zabezpieczenie przed wypadaniem.

  Więcej >
 • Szafy biurowe

  Szafy biurowe

  Oferuje Państwu szeroki wybór szaf biurowych z blachy stalowej i blachy ocynkowanej, dopasowanych zarówno do estetyki, jak i funkcjonalności danego lokalu czy pomieszczenia. Gwarantujemy szybką oraz rzetelną realizację zamówień. Poszczególne elementy oferty posiadają certyfikaty zgodności z normami i zarządzeniami w sprawie rejestrowania przechowywania i ochrony materiałów niejawnych.

  Więcej >

Szafy sportowe wygoda, bezpieczeństwo

Sportowe szafy ESTABLE to połączenie estetycznego designu, solidnego wykonania oraz bezpieczeństwa użycia. Nasze szafy trafiły do licznych fitness-clubów, hal sportowych czy szatni przy stadionach oraz basenach, gdzie spotkały się z pozytywnym obiorem zarówno właścicieli, jak i użytkowników.

Więcej >