Szafa ubraniowa sum320p z perforowanymi drzwiczkami

Szafa może być w wersji:

 • szafa ubraniowa sum320p na zamek z kłódką i ryglem w jednym punkcie,
 • szafa BHP sum320p posiada zamek na kluczyk ryglujący drzwi w trzech punktach,
 • szafa BHP sum320kp posiada zamek na kłódkę oraz rygiel w jednym punkcie oraz skośny daszek,
 • szafa ubraniowa sum320kp wyposażona w zamek ryglujący drzwi w trzech punktach oraz skośny daszek, który ułatwia zachowanie czystości na szawce.

Dwudrzwiowa szafa ubraniowa.

Drzwi szafy wykonane z blachy perforowanej, umożliwiające wgląd do środka i lepszą wentylację odzieży.

 

Wymiary[mm]: wys.    szer.   gł.        Waga[kg]
  1800 600 490 42

 

Wybrane produkty

 • Demo

  Szafy warsztatowe

  Szafy warsztatowe zaprojektowano tak by każdy mógł je dopasować do swojego warsztatu czy konkretnego stanowiska. Spełniają wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i ergonomii. Ułatwiają zorganizowanie stanowisk pracy by w łatwy sposób można było znaleźć najważniejsze narzędzia i elementy.

  Więcej >
 • Szafa kartotekowa.

  Szafy kartotekowe

  Wszystkie dostępne w naszej ofercie szafki kartotekowe wykonane są z blachy stalowej, natomiast ich wieniec dolny wytworzono z blachy ocynkowanej. Szuflady zainstalowane są na umożliwiających ich łatwe wysuwanie teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie. Posiadają również zabezpieczenie przed wypadaniem.

  Więcej >
 • Szafy biurowe

  Szafy biurowe

  Oferuje Państwu szeroki wybór szaf biurowych z blachy stalowej i blachy ocynkowanej, dopasowanych zarówno do estetyki, jak i funkcjonalności danego lokalu czy pomieszczenia. Gwarantujemy szybką oraz rzetelną realizację zamówień. Poszczególne elementy oferty posiadają certyfikaty zgodności z normami i zarządzeniami w sprawie rejestrowania przechowywania i ochrony materiałów niejawnych.

  Więcej >

Szafy sportowe wygoda, bezpieczeństwo

Sportowe szafy ESTABLE to połączenie estetycznego designu, solidnego wykonania oraz bezpieczeństwa użycia. Nasze szafy trafiły do licznych fitness-clubów, hal sportowych czy szatni przy stadionach oraz basenach, gdzie spotkały się z pozytywnym obiorem zarówno właścicieli, jak i użytkowników.

Więcej >